niedziela, 15 sierpnia 2021 14:10

Podczas prowadzonych działań okradziono strażaków

 
Podczas prowadzonych działań okradziono strażaków zdjęcie archiwalne OSP Witkowo

W nocy z soboty na niedzielę, kiedy druhowie z OSP Witkowo prowadzili działania na jednej z dróg i podczas nich zostali okradzeni.

Sytuacja miała miejsce w nocy z 14 na 15 sierpnia na szosie prowadzącej przez Chłądowo, gdzie strażacy z witkowskiej jednostki zostali zadysponowani do neutralizacji plamy ropopochodnej. Na miejscu okazało się iż działania mogą potrwać, dlatego na jezdni ustawiono pachołki drogowe mające zapewnić bezpieczeństwo druhom.

Kiedy strażacy kończyli swoje prace, okazało się iż pachołki zostały skradzione:Pachołki były ustawione na drodze w celu zapewnienia nam bezpieczeństwa podczas prowadzonych działań oraz ostrzegały innych uczestników ruchu przed zagrożeniem. Niestety mimo, iż przeszukaliśmy pobliski teren nigdzie nie odnaleźliśmy pachołków - informują druhowie z OSP Witkowo.

Strażacy zwrócili się z apelem do osób, które mogły widzieć osobę lub pojazd, który dokonał kradzieży albo posiadają wiedzę gdzie znajdują się pachołki o kontakt Prezesem OSP Witkowo dh Sebastianem pod nr tel. 886-522-673 lub Naczelnikiem OSP Witkowo dh Łukaszem pod nr tel. 782-159-984: Jeśli czyta to osoba, która je ukradła to apelujemy o zwrot skradzionych pachołków. W przeciwnym razie może to wpłynąć na bezpieczeństwo nas wszystkich.

 

3 komentarzy

  • Link do komentarza eh poniedziałek, 16 sierpnia 2021 12:50 napisane przez eh

    Łapy poucinać. Żadnej świętości nawet dla tych, którzy ratują życie...

  • Link do komentarza Tomii poniedziałek, 16 sierpnia 2021 00:34 napisane przez Tomii

    Oddaj pacbolku, pachołki OSP i przestań snikierzyc bo Cie i tak znajdziemy

  • Link do komentarza Bolo niedziela, 15 sierpnia 2021 16:12 napisane przez Bolo

    Świat chyli się ku upadkowi.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane