środa, 28 lipca 2021 07:54

Mężczyzna utonął w stawie we wtorkowy wieczór

 

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło we wtorkowy wieczór - służby zostały wezwane do poszukiwań mężczyzny, który nie wrócił do domu.

Sytuacja miała miejsce 27 lipca, około godziny 22.20. Wówczas to policjanci zostali powiadomieni, że na terenie jednej z nieruchomości w rejonie Kruchowa i Huty Trzemeszeńskiej (gmina Trzemeszno) jeden z mieszkańców około godziny 19:30 poszedł łowić ryby w stawie oddalonym około 50 metrów od domu i z niego nie powrócił.

Po przybyciu na miejsce funkcjonariuszy ustalono, że mężczyzna nigdy tak późno nie wracał do domu, a do tego na brzegu stawu znaleziono wszystkie rzeczy pozostawione, które należały do zaginionego. 

Przypuszczając, że mogło dojść do nieszczęśliwego wypadku, na miejsce przybyły OSP Trzemeszno, OSP Kruchowo oraz JRG Gniezno z łodziami w celu przeszukania akwenu. Z uwagi na fakt, że staw był stosunkowo mały, w krótkim czasie udało się ujawnić ciało 59-letniego mężczyzny znajdujące się pod wodą. Niestety, po jego wydobyciu na brzeg stwierdzono już tylko jego zgon. Decyzją prokuratora ciało zostało wydane rodzinie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane