czwartek, 15 lipca 2021 18:53

Zderzenie dwóch samochodów na ul. Słonecznej

 

W czwartkowe późne popołudnie na ul. Słonecznej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Do zdarzenia doszło 15 lipca, około godziny 18 na skrzyżowaniu ul. Słonecznej i Surowieckiego. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, z których jedno wypadło z jezdni i uderzyło w betonowe ogrodzenie posesji.

Na miejsce zadysponowano JRG Gniezno, które po dotarciu zabezpieczyło rejon zdarzenia oraz uszkodzone pojazdy. Autami podróżowały w sumie trzy osoby, ale żadna z nich nie wymagała pomocy medycznej. 

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch był zablokowany.

 

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Karol czwartek, 15 lipca 2021 20:05 napisane przez Karol

    Z tych uliczek wyjeżdżają na Słoneczną nie patrząc na znaki ustąp pierszeństwa. Sam miałem taką sytuację, że pani wyjechała sobie przecinając słoneczną wprost pod moje auto.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane