piątek, 09 lipca 2021 07:45

Mężczyzna spadł z wysokości. Lądował śmigłowiec LPR

 

W czwartkowe popołudnie służby zostały wezwane do wypadku, do którego doszło na terenie jednej z posesji w Kłecku.

Do zdarzenia doszło 8 lipca, około godziny 14. Zespół ratownictwa medycznego został wezwany do mężczyzny, który miał upaść z wysokości kilku metrów na terenie jednego z zakładów pracy na terenie Kłecka. 

Po dotarciu ratowników okazało się, że obrażenia odniesione przez 28-letniego poszkodowanego są na tyle poważne, że wymagają, by został on przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Po przybyciu maszyny, która lądowała na terenie zakładu, został on przetransportowany do Poznania.

Do działań zaangażowano także OSP Kłecko, które zabezpieczyło lądowisko. Okoliczności zdarzenia ustali policja oraz inspekcja pracy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane