piątek, 25 czerwca 2021 15:28

Potrącił rowerzystę - prowadził auto bez uprawnień

 
Potrącił rowerzystę - prowadził auto bez uprawnień źródło: KPP Gniezno

W piątkowy ranek doszło do niebezpiecznego w skutkach zdarzenia na Rondzie Powstańców Wielkopolskich w Łubowie.

Sytuacja miała miejsce 25 czerwca około godziny 7. Jak wynika z ustaleń policjantów, 22-letni kierujący Iveco, potrącił 43-letniego rowerzystę. Poruszający się jednośladem został przewieziony przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala.

Wezwana na miejsce drogówka ustaliła, że 22-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Sprawę wyjaśniają policjanci. Chcemy zwrócić, po raz kolejny, uwagę na niechronionych uczestników ruchu drogowego. Rower, hulajnoga czy deskorolka nie dają ŻADNEJ ochrony - informuje KPP Gniezno

1 komentarz

  • Link do komentarza Bolo piątek, 25 czerwca 2021 23:27 napisane przez Bolo

    Zadziwiające. Czytając Państwa artykuły mam wrażenie, że 90 % ludzi jeździ bez uprawnień. O co tu chodzi?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane