czwartek, 10 czerwca 2021 07:37

Nocny pożar stodoły

 
Nocny pożar stodoły źródło: OSP Witkowo

W nocy z środy na czwartek doszło do kolejnego pożaru budynku gospodarczego - tym razem położonego w Chłądowie w gminie Witkowo.

Do zdarzenia doszło 10 czerwca, około pół godziny po północy. Na miejsce zdarzenia zadysponowano kilka zastępów straży pożarnej, a po przyjechaniu pierwszego z nich cała stodoła była objęta już ogniem.

Od samego początku działania skupiały się na ochronieniu innych pobliskich budynków gospodarczych, by nie zajęły się ogniem. Następnie w momencie dojechania kolejnych zastępów straży rozwinięto linię zaopatrującą w wodę z hydrantu i przystąpiono do gaszenia płonącego obiektu. Po stłumieniu ognia prowadzono dogaszanie elementów budynku, do czego wykorzystano także ładowarkę teleskopową.

Na miejscu działały OSP Witkowo, OSP Skorzęcin, OSP Mielżyn, JRG Gniezno i WSP Powidz.

źródło: OSP Witkowo i OSP Skorzęcin

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane