poniedziałek, 24 maja 2021 11:39

Dziecko zatrzaśnięte w aucie. Pomogli policjanci

 
Dziecko zatrzaśnięte w aucie. Pomogli policjanci źródło: KPP Gniezno

W miniony piątek funkcjonariusze gnieźnieńskiej policji zostali poproszeni o pomoc na jednym z parkingów sklepowych na os. Tysiąclecia.

Sytuacja miała miejsce 21 maja koło supermarketu przy ul. Paczkowskiego. Jak informuje KPP Gniezno, w samochodzie zaparkowanym na parkingu przy sklepie miało być zatrzaśnięte dziecko, a w środku razem z nim... kluczyki od pojazdu.

Przybyli na miejsce policjanci nie mieli wyjścia i musieli wybić szybę od auta, by dostać się do środka. Pamiętajcie, że gdy wyruszamy samochodem w podróż z małym dzieckiem dajemy mu do zabawy ulubionego pluszaka. Nigdy nie kluczyki od auta, bo może pojawić się problem - apeluje gnieźnieńska komenda.

1 komentarz

  • Link do komentarza Sse poniedziałek, 24 maja 2021 14:20 napisane przez Sse

    Szybę to każdy potrafi wyje... wybić

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane