piątek, 14 maja 2021 17:35

Tragedia w piątkowe popołudnie - nie żyje dziecko

 

Nie żyje kilkuletnia dziewczynka, która w piątkowe popołudnie utopiła się w Skrzetuszewie w gminie Kiszkowo.

Zdarzenie miało miejsce 14 maja, około godziny 16. Wówczas to służby zostały wezwane do wypadku z udziałem dziecka, do którego doszło w Skrzetuszewie w gminie Kiszkowo. Na miejsce zdarzenia zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz trzy zastępy straży pożarnej do wsparcia akcji.

Po dotarciu na miejsce okazało się iż doszło do podtopienia się około 3-letniej dziewczynki. Akcję reanimacyjną prowadzono przez ponad godzinę, jednak mimo tych starań nie udało się przywrócić czynności życiowych i stwierdzono zgon dziecka - informację potwierdziła nam KPP Gniezno.

Na miejscu obecna jest policja, która prowadzi oględziny, a także o zdarzeniu powiadomiony został prokurator. Na tę chwilę nie są znane dokładne okoliczności tragedii - według nieoficjalnych ustaleń, dziecko mogło wpaść do pobliskiego jeziora.

Aktualizacja godzina 21:00 - komunikat Policji:

Jak wynika ze wstępnych ustaleń dziecko znajdowało się w pobliżu domu. W pewnym momencie oddaliło się i wpadło do znajdującego się w pobliżu stawu. Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej nie udało się przywrócić czynności życiowych 3-latki. Wszystkie okoliczności wskazują na to, że był to nieszczęśliwy wypadek. Rodzina została objęta pomocą psychologa.

1 komentarz

  • Link do komentarza R.W sobota, 15 maja 2021 00:45 napisane przez R.W

    Szczere kondolencje i wyrazy współczucia dla rodziców

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane