środa, 12 maja 2021 10:48

Postanowił wykąpać się w fontannie. Jego kolega trafił do aresztu

 

Nietypowo zakończyła się interwencja policji w miniony poniedziałek na gnieźnieńskim Rynku. Dwóch mieszkańców zdecydowało się dobrze zabawić - jeden z nich był poszukiwany.

Sytuacja miała miejsce w miniony poniedziałek około godziny 23. Wówczas to kamera monitoringu zauważyła trzech mężczyzn w rejonie fontanny na Rynku - jeden z nich zdecydował się w niej wykąpać, dlatego rozebrał się do samych majtek i zaczął tarzać się w niecce pełnej wody na samej górze wodotrysku. 

Wezwana na miejsce policja przyjechała w momencie, jak "kąpielowicz" opuścił już fontannę, jednak nie ominie go kara - będzie wniosek do sądu za nieobyczajny wybryk. Jak się jednak okazało, drugi z mężczyzn przyłapany na miejscu okazał się być poszukiwanym za niezapłacony mandat. W efekcie, za nieuiszczenie nałożonej jakiś czas temu na niego kary finansowej, trafił na 10 dni do aresztu.

 

 

7 komentarzy

 • Link do komentarza urzędas piątek, 14 maja 2021 08:42 napisane przez urzędas

  Ad. Marek powiem tobie, żebyś wiedział, że nie było z czego wybierać, bo Rynek jest obłożony prawami projektanta, kyory na każdy drobiazg musi wyrazić.......... zgodę. To jest chore i nie normalne, ale tak jest. Ciekawe tylko, co ten mistrz powie na to, że z tej niby fontanny woda cieknie, a nie tryska. Czy to mu nie przeszkadza?

 • Link do komentarza mama czwartek, 13 maja 2021 18:06 napisane przez mama

  Ja też mam zastrzeżenia, wykąpał się bo był trochę nie trzezwy, a jak byłam latem z dzieckiem i facet brudnego psa mył w tej bryji to mimo kamer nikt tego nie widział, jak bezdomny sie mył w szczycie dnia też nikogo a tu nagle ktos był pod wpływem alko i sie odświeżył...no brawo bo wtedy widać na kamerach tylko ich i to jest dowód, że jak coś sie dzieje w południe to nikt nie reaguje....

 • Link do komentarza Marek czwartek, 13 maja 2021 14:59 napisane przez Marek

  Gdzie byłeś malkontencie jak wybierano projekt tego czegoś.

 • Link do komentarza micio czwartek, 13 maja 2021 10:00 napisane przez micio

  Siedzieć to powinien ten co klepną to dziadostwo na rynku. Dlaczego nie zrobić coś na wzór tej fontanny przy dworcu? Dzieci by miały jakąś frajdę.... a tak stoi coś na środku- ani to ładne, ani nie idzie sie do tego wysiusiać bo wszędzie kamery....

 • Link do komentarza z centrum środa, 12 maja 2021 18:03 napisane przez z centrum

  A gdzie w Gnieźnie jest fontanna? Bo to coś na Rynku chyba nią nie jest?

 • Link do komentarza Anna środa, 12 maja 2021 17:36 napisane przez Anna

  No mam takie same zdanie... ktoś wykąpał się w nocy.... ok a jak w dzien to sie dzieje to widać nikomu nie przeszkadza!!! Byłam z dzieckiem i nikt nie reagowal a niby tyle kamer ha ha ha

 • Link do komentarza przechodzień środa, 12 maja 2021 12:33 napisane przez przechodzień

  Fakt, że popełnił wykroczenie, ale nazywanie tego anemicznego i ledwo cieknącego bajeru fontanną a nawet wodotryskiem jest daleko idącym nadużyciem!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane