wtorek, 09 marca 2021 08:19

Pijany poinformował o wypadku, którego nie było

 
Pijany poinformował o wypadku, którego nie było źródło: OSP Witkowo

W poniedziałkowe popołudnie przed strażnicą OSP Witkowo znalazł się mężczyzna z obrażeniami głowy - w trakcie rozmowy ze strażakami przekazał, że doszło do wypadku drogowego.

Sytuacja miała miejsce 8 marca, przed godziną 14. Przed bramą garażową remizy OSP Witkowo pojawił się mężczyzna, który zaczął wzywać pomocy. Obecnym na miejscu strażakom przekazał, że na drodze w kierunku Kołaczkowa doszło do wypadku - samochód miał uderzyć w drzewo. On sam miał ranę głowy i trudno było z nim nawiązać kontakt, dlatego na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego i jednocześnie powiadomiono komendę PSP w Gnieźnie o zdarzeniu drogowym, po czym ogłoszono alarm.

Kiedy poszkodowanym zajmowali się jedni druhowie, pozostali przybyli do wezwania wyruszyli wozem ratownictwa technicznego w kierunku Kołaczkowa. Na miejsce skierowano także JRG Gniezno. Wkrótce jednak okazało się, że na szosie żadnego zdarzenia drogowego nie zauważono i zastęp mógł wrócić do remizy. Jak udało się nam ustalić, wezwana na miejsce policja wyjaśniła całą sytuację - okazało się iż sprawca całego zamieszania jest kompletnie pijany i nie potrafił podać żadnych konkretnych szczegółów zdarzenia - ostatecznie po opatrzeniu przez załogę karetki nie wymagał hospitalizacji.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane