piątek, 15 stycznia 2021 14:27

Nowi policjanci w gnieźnieńskiej komendzie

 
Nowi policjanci w gnieźnieńskiej komendzie źródło: KPP Gniezno

W ostatnim czasie szeregi gnieźnieńskiej jednostki Policji zasilili nowi policjanci. Dzisiaj w gnieźnieńskiej komendzie odbyło się ich ślubowanie, które z uwagi na obecną sytuację miało skromniejszy charakter.

Ślubowanie od nowych policjantów przyjął Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie insp. Przemysław Kozanecki. W uroczystości udział wzięli również bezpośredni przełożeni nowo przyjętych policjantów: Komendanci Komisariatów z Witkowa i Trzemeszna, Naczelnik Wydziału Prewencji oraz Zastępca Komendanta Powiatowego i specjalista Zespołu Kadr.

Szef gnieźnieńskich mundurowych insp. Przemysław Kozanecki pogratulował nowym policjantom wyboru drogi życiowej i wstąpienia w szeregi policyjnej formacji. Podkreślił, że zobowiązali się oni strzec bezpieczeństwa i służyć obywatelom, a codzienną służbę powinni pełnić godnie i traktować ją z najwyższą powagą. Zaznaczył również, że policjant zawsze musi obiektywnie wykonywać swoje obowiązki w oparciu o przepisy prawa, życząc jednocześnie powodzenia w realizacji wyznaczonych zadań, satysfakcji z wymagającej i często trudnej profesji, sukcesów w służbie.

Nowych policjantów czeka teraz kurs podstawowy w policyjnych szkołach, gdzie zdobędą wiedzę i umiejętności niezbędne w służbie.

Nowi funkcjonariusze zasilą stan etatowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, pełniąc służbę w siedzibie gnieźnieńskiej Policji, oraz w Komisariatach Policji w Witkowie i Trzemesznie.

źródło: KPP Gniezno

4 komentarzy

 • Link do komentarza senior poniedziałek, 18 stycznia 2021 16:31 napisane przez senior

  Marko, widać, że reforma szkolnictwa jest pilnie potrzebna, skoro twoje braki są tak ogromne. Czy ty w ogóle wiesz, co znaczy totalitaryzm?

 • Link do komentarza obywatel poniedziałek, 18 stycznia 2021 01:25 napisane przez obywatel

  oby pan z jednego ze zdjęć nie zachowywał sie tak jak Brzmi jego nazwisko :)

 • Link do komentarza Obserwator niedziela, 17 stycznia 2021 09:39 napisane przez Obserwator

  Za 3 lata Pisu nie będzie i co 3 lata mieli być bezrobotnymi?Jak Ci Pis nie pasuje to wyjedz z kraju proste,anie mów co mają inni robić.

 • Link do komentarza Marko piątek, 15 stycznia 2021 15:20 napisane przez Marko

  Tylko się dziwić tym ludziom że chcą służyć totalitarnej władzy pis. Wstyd.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane