piątek, 04 grudnia 2020 17:26

Nowe okoliczności zaginięcia 53-letniego gnieźnianina

 

Policjanci z Gniezna nadal poszukują 53-letniego Dariusza Hopcię, który wyszedł z domu tydzień temu i do tej pory nie skontaktował się z rodziną. Pojawiły się nowe okoliczności zaginięcia

53-letni Dariusz Hopcia wyszedł z domu w środę 25 listopada br.  Po raz ostatni był widziany tego dnia przed godziną 11:00 w okolicy sklepu Oczko przy ulicy 3 Maja w Gnieźnie. Według relacji świadków mężczyzna wsiadł do szarego pojazdu marki Opel Astra Kombi. 

Dariusz Hopcia ubrany był w jasną jeansową kurtkę i dresowe spodnie moro, brązowe buty, czarną czapkę. Mężczyzna nosi okulary, jest szczupłej budowy ciała, ma 175 cm wzrostu, siwą brodę, długie kręcone włosy.

Ktokolwiek widział, jak 53-latek wsiada do Opla lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu proszony jest o kontakt z oficerem dyżurnym gnieźnieńskiej komendy pod numerem 47 77 21 211 lub tel. alarmowy 112.

1 komentarz

  • Link do komentarza Marcin Majewski sobota, 05 grudnia 2020 00:26 napisane przez Marcin Majewski

    Wynik tej zagadki to równanie a raczej wzór a zatem
    X to ilość szarych opli kombi na PGN nach podzielone przez
    Y czyli właścicieli szarych opli kombi znajomych temu Panu

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane