poniedziałek, 30 listopada 2020 15:59

Ewakuacja centrum handlowego przy ul. Witkowskiej

 
Ewakuacja centrum handlowego przy ul. Witkowskiej zdjęcie nadesłane

W poniedziałkowe popołudnie gnieźnieńscy strażacy zostali zadysponowani do galerii handlowej przy ul. Witkowskiej w Gnieźnie.

Sytuacja miała miejsce 30 listopada około godziny 15.30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w galerii Piastova załączył się alarm przeciwpożarowy po którym przeprowadzono ewakuację klientów znajdujących się w akurat czynnych sklepach w całym obiekcie.

Na miejsce zdarzenia przybyły dwa zastępy JRG Gniezno wraz z drabiną mechaniczną, a strażacy dokonali kontroli obiektu. W środku nie znaleziono jednak powodu, dla którego mógł się załączyć alarm. Po około 20 minutach wszystkich ponownie wpuszczono do środka, a działania zostały zakończone.

2 komentarzy

  • Link do komentarza rowerzysta poniedziałek, 30 listopada 2020 20:29 napisane przez rowerzysta

    to już chyba nie pierwszy raz taki fałszywy alarm

  • Link do komentarza Viola poniedziałek, 30 listopada 2020 16:19 napisane przez Viola

    Pewnie jakiś postrzeleniec zapalił sobie papierosa w pobliżu czujki.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane