wtorek, 24 listopada 2020 13:34

Kamera nagrała włamanie do sklepu. Kto rozpoznaje złodzieja?

 
Kamera nagrała włamanie do sklepu. Kto rozpoznaje złodzieja? źródło: KPP Gniezno

Do jednego ze sklepów położonych na os. Tysiąclecia doszło do włamania i kradzieży. Sprawcę uchwyciła kamera monitoringu.

Sytuacja miała miejsce w sklepie spożywczym, położonym przy ul. Roosevelta w Gnieźnie 28 września. Sprawca poprzez wybicie szyby w drzwiach wejściowych dostał się do środka sklepu, skąd dokonał kradzieży towaru. Całą sytuację uchwyciła kamera monitoringu - razem z wizerunkiem złodzieja. Teraz policja prosi o pomoc w identyfikacji sprawcy.

Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę, proszeni są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie pod numerem telefonu 47 77 21 299 lub oficerem dyżurnym 47 77 21 211. Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Policja zapewnia anonimowość.

 

źródło: KPP Gniezno

3 komentarzy

  • Link do komentarza pytacz poniedziałek, 30 listopada 2020 09:39 napisane przez pytacz

    Rozumiem, że za brak maseczki w sklepie będzie odpowiadał w pierwszej kolejności?????????????

  • Link do komentarza Yemplariusz wtorek, 24 listopada 2020 17:26 napisane przez Yemplariusz

    To nie jest jakieś przypadkowe włamanie, ten złodziej zachowuje się w sklepie jak u siebie, wie po co i gdzie dokładnie iść, zakłada rękawiczki, ale zapomina o maseczce i czapce;), swoją drogą, ktoś ciężko pracuje żeby coś mieć, a taka łachudra nieskora do jakiejkolwiek pracy pasożytuje. Takim osobom na czole powinna się tatuować Z - złodziej!!!

  • Link do komentarza ariel87 wtorek, 24 listopada 2020 16:45 napisane przez ariel87

    inteligent nawet o zalożeniu maseczki nie pomyślał ...;]

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane