sobota, 21 listopada 2020 10:59

124 nowe przypadki i 1 zgon

 

W sobotnie przedpołudnie poinformowano o kolejnych przypadkach koronawirusa, które zostały potwierdzone w naszym regionie.


Jak przekazano przed południem 21 listopada, na terenie kraju potwierdzono 24 213 przypadki zakażeń - z tego 2523 zlokalizowane są na terenie Wielkopolski.

Jak informuje Wielkopolski Urząd Wojewódzki, na terenie powiatu gnieźnieńskiego odnotowano 124 nowe przypadki zakażeń. Nie przekazano, czy wśród nich są jakiekolwiek osoby znajdujące się w hospitalizacji. Ponadto odnotowano 1 zgon.

Obecnie na terenie powiatu gnieźnieńskiego znajduje się 2029 aktywnych przypadków osób z potwierdzonym koronawirusem, przy czym od początku wystąpienia pierwszego przypadku było to 3440 osób. 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane