piątek, 20 listopada 2020 15:38

Mobilny punkt pobrań w nowej lokalizacji

 

Od dziś osoby, które zostają skierowane do pobrania próbek wymazu w celu przeprowadzenia badania na koronawirusa, robią to w nowym miejscu.

Przez prawie miesiąc przy ul. św. Jana działał punkt pobrań, ulokowany na parkingu koło Szpitala Pomnik Chrztu Polski. Z tego powodu jednak na przyległej ul. Grzybowo oraz w rejonie Ronda Chrztu Polski i ul. Krzywe Koło ustawiały się długie kolejki oczekujących, powodując tym samym zatory. Teraz punkt został przeniesiony.

Od piątku 20 listopada mobilny punkt pobrań wymazów zlokalizowany został na parkingu przy ul. Strumykowej, przy dojeździe do dolnego stadionu piłkarskiego. Nowa siedziba pozwala na bezpieczniejszą obsługę skierowanych, a także "bezkolizyjne" funkcjonowanie tej tymczasowej instytucji, w czym także pomagają strażnicy miejscy. 

 • od poniedziałku do piątku w godzinach od 14 do 17
 • w soboty, niedziele i święta w godzinach od 8 do 10

5 komentarzy

 • Link do komentarza Xdxdxd sobota, 21 listopada 2020 09:39 napisane przez Xdxdxd

  Suweren, bzdury wypisujesz i tyle...

 • Link do komentarza zenon sobota, 21 listopada 2020 07:34 napisane przez zenon

  Mała uwaga z tego co widomo to rozporządzenie mówi że nie wysiadamy z pojazdu a tu widać inne zachowanie nie słyszałem o zmianie przepisów.

 • Link do komentarza rowerzysta piątek, 20 listopada 2020 21:12 napisane przez rowerzysta

  Świetne miejsce.

 • Link do komentarza Suweren piątek, 20 listopada 2020 17:00 napisane przez Suweren

  Widzę, że strażnicy miejscy teraz cjodza w maseczkach jaoos rano żaden z nich nawet w ręku nie mial. Wiec po co ta szopka?

 • Link do komentarza Sli piątek, 20 listopada 2020 15:50 napisane przez Sli

  Szkoda że dopiero teraz ktoś wpadł na taki pomysł...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane