piątek, 20 listopada 2020 15:01

Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą postępowanie związane z uszkodzeniem mienia, dokonanego przez mężczyznę uwidocznionego na kamerze monitoringu.

23 października 2020 roku na ulicy Grzybowo w Gnieźnie doszło do uszkodzenia monitora dotykowego. Kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę mającego związek z tym zdarzeniem.

Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, policja prosi o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie pod numerem telefonu 47 77 21 287 lub oficerem dyżurnym 47 77 21 211. Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Policja zapewnia anonimowość.

źródło: KPP Gniezno

2 komentarzy

  • Link do komentarza Inspector Gadget poniedziałek, 23 listopada 2020 09:24 napisane przez Inspector Gadget

    Wygląda jak typowy osiedlowy Sebix

  • Link do komentarza Tadzio sobota, 21 listopada 2020 19:28 napisane przez Tadzio

    Prawda jest taka, że z takimi szajbusami prawo sobie nie radzi. Jedyne co sąd może zrobić to prosić gościa o zarejestrowanie się w Urzędzie Pracy bo przecież taki prawdziwy mężczyzna nie pracuje. No i niech urzędnicy się z nim męczą. Niech wyzywa inwektywami innych. Prawda wysoki sądzie?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane