środa, 28 października 2020 06:28

Śmiertelne potrącenie na drodze krajowej nr 15

 

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło na szosie prowadzącej przez Trzemeszno - zginął mężczyzna, przechodzący jezdnię.

Do zdarzenia doszło 28 października przed godziną 5.30 na skrzyżowaniu ul. Gnieźnieńskiej i Foluskiej w Trzemesznie. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w przechodzącego przez przejście dla pieszych około 60-letniego mężczyznę uderzył samochód osobowy marki Ford, jadący od strony Mogilna.

W wyniku silnego uderzenia pieszy zginął na miejscu - jego ciało zostało odrzucone po drugiej stronie skrzyżowania. Na miejscu obecnie jest policja oraz straż pożarna, którzy zabezpieczają rejon zdarzenia do czasu przyjazdu prokuratora. Ruch odbywa się bez większych utrudnień.

Komunikat Policji:

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji kierujący pojazdem marki Ford Mondeo, 53-letni mieszkaniec Mogilna jadąc od strony Mogilna w kierunku Gniezna potrącił 62-letniego trzemesznianina przechodzącego na drugą stronę jezdni na oznakowanym przejściu dla pieszych. Pieszy w wyniku doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Na miejscu policjanci prowadzili czynności pod nadzorem prokuratora. Kierujący Fordem był trzeźwy.

 


1 komentarz

  • Link do komentarza Leidy środa, 28 października 2020 10:29 napisane przez Leidy

    No ładnie zap...ał tym Fordem .

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane