niedziela, 25 października 2020 13:09

11 nowych zakażeń

 

Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnych przypadkach koronawirusa, które zostały potwierdzone w regionie. 

Jak poinformowano w niedzielne przedpołudnie, na terenie kraju potwierdzono 11 742 przypadki zakażeń. WUW przekazał, że z tego 851 zlokalizowanych jest na terenie Wielkopolski, a najwięcej w powiecie poznańskim - tylko dziś 222 osoby.

Jak informuje WUW, na terenie powiatu gnieźnieńskiego odnotowano 11 nowych przypadków zakażeń - wszyscy przebywają w izolacji domowej. 

Zgodnie z przekazem WUW, nie ma już podawania szczegółowych danych dotyczących płci i wieku tych osób. Obecnie na terenie powiatu gnieźnieńskiego znajduje się ponad 200 osób z potwierdzonym koronawirusem. 

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Pelacha poniedziałek, 26 października 2020 10:26 napisane przez Pelacha

    Dziwy- walczymy z wirusem a płyn do dezynfekcji antybakteryjny!!! Luki w wiedzy czy raczej smykała do robienia kasy?!
    Dziwy nad dziwami- odporność się zyskuje na powietrzu, w ruchu, dotlenieniu, a tu trzeba być pod kluczem! Luki w wiedzy czy złośliwość?!
    Strach się bać!!!

  • Link do komentarza Suweren niedziela, 25 października 2020 15:02 napisane przez Suweren

    Ludzie obudzcie się bo będzie za późno oni was oglupiaja. Testy PCR nie wykrywają covida

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane