piątek, 23 października 2020 10:59

13 nowych zakażeń

 

Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnych przypadkach koronawirusa, które zostały potwierdzone w regionie. 

Jak poinformował WUW w piątkowe przedpołudnie, na terenie kraju potwierdzono 13 632 przypadki zakażeń. Z tego aż 1052 zlokalizowanych jest na terenie Wielkopolski, a najwięcej w powiecie poznańskim - tylko dziś 286 osób.

Jak informuje WUW, na terenie powiatu gnieźnieńskiego odnotowano 13 nowych przypadków zakażeń - wszyscy przebywają w izolacji domowej. 

Zgodnie z przekazem WUW, nie ma już podawania szczegółowych danych dotyczących płci i wieku tych osób. Obecnie na terenie powiatu gnieźnieńskiego znajdują się 183 osoby z potwierdzonym koronawirusem. 

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Mieszkaniec Gniezna piątek, 23 października 2020 11:15 napisane przez Mieszkaniec Gniezna

    Jest naprawdę źle. Dziś widziałem jak najprawdopodobniej zarażona(covid) osoba podeszła do czekających w kolejce osób przy punkcie pobrań Diagnostyka i pytała sie czy tu mogą zrobić sobie test na Covid-a. Horror

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane