czwartek, 22 października 2020 10:41

28 nowych zakażeń

 

Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnych przypadkach koronawirusa, które zostały potwierdzone w regionie. 

Jak poinformował WUW w czwartkowe przedpołudnie, na terenie kraju potwierdzono 12 107 przypadków zakażeń. Z tego aż 1523 zlokalizowanych jest na terenie Wielkopolski, a najwięcej w powiecie poznańskim - tylko dziś 485 osób.

Jak informuje WUW, na terenie powiatu gnieźnieńskiego odnotowano 28 nowych przypadków zakażeń - 18 z nich przebywa w izolacji domowej. Pozostali, tj. 10 osób znajduje się w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "Dziekanka". Zgodnie z przekazem WUW, nie ma już podawania szczegółowych danych dotyczących płci i wieku tych osób. Obecnie na terenie powiatu gnieźnieńskiego znajduje się niespełna 177 osób z potwierdzonym koronawirusem. 

Jeszcze dziś można spodziewać się wprowadzenia nowych obostrzeń związanych z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Oficjalne informacje mają zostać podane w najbliższych godzinach.

1 komentarz

  • Link do komentarza Suweren czwartek, 22 października 2020 21:22 napisane przez Suweren

    I co ludziska mówiłem, że 2 lockdown będzie i po sonetach zaraz wprowadza

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane