czwartek, 22 października 2020 08:36

Nowa siedziba Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

  SP
Nowa siedziba Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej źródło: Powiat Gniezno

Budynek przy ulicy Wyszyńskiego 4, kojarzony do tej pory głównie z bazą gnieźnieńskiego Pogotowia Ratunkowego, to obecnie nowa siedziba Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Gnieźnie.

W wyremontowanych wnętrzach poradni zadbano przede wszystkim o potrzeby osób niepełnosprawnych. Odpowiednie udogodnienia stworzono między innymi w toaletach, a wszystkie pokoje i gabinety zlokalizowano na parterze budynku. Koszt wykonanych do tej pory prac to nieco ponad 141 tys. zł. Planowany jest również kolejny etap inwestycji, w którym zbudowany zostanie podjazd dla wózków oraz odnowiona będzie elewacja budynku, wraz z wymianą okien i orynnowania.

Poradnia pracuje w standardowych godzinach. Kontakt z placówką możliwy jest także poprzez nr tel. 601 435 196 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ze względu na obowiązujące wymogi sanitarne w wejściu do budynku zainstalowano ponadto skrzynkę podawczą. Wszelkie informacje na bieżąco przekazywane są na stronach internetowych poradni.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Anonim sobota, 17 kwietnia 2021 19:01 napisane przez Anonim

    Ja jestem niezadowolona, czekam na opinię już ponad miesiąc, zwodzona,że zostanie ona wystawiona do końca poprzedniego tygodnia
    ..minął następny tydzień i nic.

    Tym bardziej, że dzwoniłam że bardzo mi zależy na czasie poczekalam miesiąc Ale teraz to już przegięcie- olewanie ludzi! Nie będę pisała z imienia i nazwiska ale bardzo proszę wziąć się za siebie napisać parę zdań "I mieć to z glowy" , dla mnie to totalny olew.

  • Link do komentarza Aniela Jasińska czwartek, 22 października 2020 16:57 napisane przez Aniela Jasińska

    Dobrze by było dać tablicę z informacją w bramie☺ byłam tam i słabo widoczna tablica w samym końcu placu; mało tego zasłonięta karetka mi ☺

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane