czwartek, 22 października 2020 07:56

Utrudnienia na ul. Orzeszkowej

  UM

W najbliższych dniach prowadzone będą prace na fragmencie ul. Orzeszkowej, które mogą spowodować utrudnienia w ruchu.

Od 23 do 27 października potrwają roboty korekcyjne na zjazdach z dwóch wyniesionych skrzyżowań, położonych na ulicy Orzeszkowej z ulicami Głęboką i Miłosza. Prace będą prowadzone przy jednostronnym zwężeniu pasa ruchu w ciągu ulicy Orzeszkowej.

Planowane prace mają na celu zapewnienie swobodnego przejazdu przez skrzyżowania wszystkich autobusów MPK. 

1 komentarz

  • Link do komentarza Pasażer czwartek, 22 października 2020 20:42 napisane przez Pasażer

    Najpierw jakiś geniusz dał zgodę na przeróbkę skrzyżowań przez budowę wysepek zwalniających a teraz na nowo będą je przerabiać bo są za wysokie dla autobusów i ocierają się podwoziem. Gdzie byli Panowie z MPK odpowiedzialni za odbiór techniczny I Nadzór Ruchu z Urzędu Miasta za odbiór takiej fuszerki. Od samego początku kiedy pobudowano owe wysepki autobusy jeżdżące ulicą Orzeszkowa zmuszone zostaly do jazdy przez nie do jazdy z minimalna prędkością. Powód każdy autobus ma koła schowane do środka czyli przód a jeszcze bardziej tył wisi po za nimi i przy każdym najeździe na przeszkodę buja się co powoduje ocieranie się podwoziem o kostkę betonowa i uszkodzenia. Ale cóż takich mamy inżynierów od dróg.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane