niedziela, 11 października 2020 13:27

Zadymienie w mieszkaniu na os. Piastowskim

 

W niedzielne południe służby zostały powiadomione o zadymieniu, jakie miało wystąpić w mieszkaniu bloku na os. Piastowskim.

Do zdarzenia doszło 11 października około godziny 13 w budynku wielorodzinnym znajdującym się na os. Piastowskim. Jak wynikało ze zgłoszenia, zauważone zostało zadymienie mieszkania na jednym z pięter bloku. W środku miała przebywać jedna osoba.

Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy JRG Gniezno z drabiną mechaniczną. Po dostaniu się do środka zastano zadymienie lokalu, którego źródłem była przypalająca się potrawa. Znajdujący się w środku mężczyzna został ewakuowany, a następnie przekazano go zespołowi ratownictwa medycznego. Działania strażaków ograniczyły się do ugaszenia źródła zadymienia oraz wentylacji pomieszczeń. Na miejscu była również policja.

 

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Radek niedziela, 11 października 2020 18:04 napisane przez Radek

    Ludzie w tym mieście juz na łeb dostają z tym przpalaniem zarcia.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane