sobota, 10 października 2020 10:20

Pożar w mieszkaniu w wieżowcu

 

W sobotni ranek służby zostały powiadomione o pożarze, do jakiego miało dojść w jednym z lokali znajdujących się w wieżowcu na os. Tysiąclecia.

Do zdarzenia doszło 10 października, po godzinie 9:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, wówczas to wpłynęło zgłoszenie o pożarze w mieszkaniu, znajdującym się w jednym z wieżowców przy ul. Sobieralskiego.

Na miejsce skierowano zastępy JRG Gniezno z drabiną mechaniczną, jednak docelowo wozy miały problem z dojazdem dokładnie pod wskazany adres, m.in. z uwagi na parkujące samochody od strony ul. Sobieralskiego. Po dotarciu pierwszego zastępu strażacy przystąpili do działań z udziałem gaśnic proszkowych - pożar zlokalizowany był w kuchni mieszkania znajdującego się na czwartym piętrze wieżowca, gdzie ogniem objęta była kuchenka. Następnie przeprowadzono wentylację pomieszczeń lokalu. 

W zdarzeniu nikomu się nic nie stało - osoba przebywająca w mieszkaniu zdołała je bezpiecznie opuścić. Działania na miejscu trwały około pół godziny. Na miejscu była również obecna policja.

1 komentarz

  • Link do komentarza Daniel sobota, 10 października 2020 12:01 napisane przez Daniel

    Co ta patola znów robi stałe coś.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane