piątek, 09 października 2020 16:05

Auto uderzyło w znak i latarnię na ul. Poznańskiej

 

W piątkowe popołudnie na ul. Poznańskiej doszło do wypadku z udziałem jednego samochodu osobowego.

Do zdarzenia doszło 9 października po godzinie 15.30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na ul. Poznańskiej, na pasie w kierunku centrum, samochód osobowy marki Opel z nieustalonych na tę chwilę powodów zjechał na pas zieleni rozdzielający jezdnie, uderzył w znak drogowy, a następnie przejeżdżając między sygnalizatorami uderzył w latarnię uliczną doprowadzając do jej przewrócenia.

Na miejsce przybył JRG Gniezno, który zabezpieczył rejon zdarzenia do czasu przybycia pozostałych służb - wszyscy podróżujący autem, w tym dzieci, opuścili go o własnych siłach. Następnie część uczestników zdarzenia została przebadana przez zespół ratownictwa medycznego. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane