czwartek, 08 października 2020 14:56

Zakażony pracownik punktu pobrań - Sanepid informuje

 

Gnieźnieński Sanepid informuje mieszkańców, że na przełomie września i października w punkcie pobrań na terenie miasta, jedna z zatrudnionych w nim osób nosiła koronawirusa.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gnieźnie informuje, że w dniach 29, 30 września oraz 2 października br. w Punkcie Pobrań DIAGNOSTYKA przy ul. Roosevelta w Gnieźnie stwierdzono zakażenie u pracownika wspomnianej placówki.

W związku z powyższym Sanepid informuje, że osoby przebywające w podanych dniach w tym Punkcie Pobrań, w przypadku wystąpienia objawów chorobowych kontaktowali się telefonicznie z lekarzem Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Ponadto Sanepid poinformował, że kierownictwo wyżej wymienionej placówki przesłało do Państwowej Inspekcji Sanitarnej w Gnieźnie dokument potwierdzający dezynfekcję pomieszczeń Punktu Pobrań.

5 komentarzy

 • Link do komentarza OHP Rzeznicka piątek, 09 października 2020 07:42 napisane przez OHP Rzeznicka

  Sanepid najlepiej potrafi kontrolować np. hotele, zaklady pracy itp, kiedy te wizyty są zapowiedziany, i okraszone kawką i rozmowami o niczym.

 • Link do komentarza Basia piątek, 09 października 2020 05:45 napisane przez Basia

  Zapraszam do pracy w Sanepidach, to odechce sie komentowania, to jest mordercza praca , popadamy jak muchy

 • Link do komentarza Suweren piątek, 09 października 2020 05:33 napisane przez Suweren

  To jest globalny spisek by tresurowac obywateli. W polsce zaczyna się wojna domowa. Zapraszam do zapoznania się z informacjami na temat pandemi w 2015 roku słynny komputerowiec a dzis szukających szczepionki Bill G. Oglosi, ze 2020 będziemy mieli pandemie woec ludzie obudzcie się i przejrzyjcie na oczy, ze to oni sami wymyślili

 • Link do komentarza Zorro czwartek, 08 października 2020 22:41 napisane przez Zorro

  Aga. Jakie zero? Codziennie są nowe przypadki. Na stronie Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego codziennie są nowe raporty. To, że nie ma info na regionalnych portalach informacyjnych nie oznacza że nie ma nowych zakażeń

 • Link do komentarza Aga czwartek, 08 października 2020 16:01 napisane przez Aga

  Połowa Gniezna pozamykana z powodu przypadku koronawirusa a zakażeń zero od 2 dni! Nie wiem co ten sanepid robi

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane