piątek, 02 października 2020 13:26

Ziemniaki wysypały się na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego

 

W piątkowe wczesne popołudnie na wjeździe z Trasy Zjazdu Gnieźnieńskiego na drogę krajową nr 15 doszło do wywrócenia przyczep, w których przewożono ziemniaki.

Do zdarzenia doszło 2 października około godziny 13. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, podczas pokonywania łuku drogi przez ciagnik rolniczy (na wjeździe z TZG na drogę krajową nr 15 w kierunku Trzemeszna), dwie przyczepy wyładowane ziemniakami przewróciły się, a wieziony towar rozsypał na ziemię.

Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia do czasu usunięcia ziemniaków oraz przewróconych przyczep. Kierującemu pojazdem nic się nie stało. W związku z tym zdarzeniem spodziewane są utrudnienia w ruchu.

4 komentarzy

 • Link do komentarza Obserwator niedziela, 04 października 2020 12:16 napisane przez Obserwator

  Tak burty norma fabryczne ...ale do wożenia siana,słomy luzem
  Tak złapał pobocze ale wpierw przeleciał przez wysoki krawężnik...
  Popchnęły go te przyczepy za duży ładunek na ten ciągnik i tyle po sprawie DMC pojazdu nie zgodne były z ciągniętymi przyczepami lub tez hamulce w przyczepie dawno temu były...

 • Link do komentarza Anonim piątek, 02 października 2020 20:03 napisane przez Anonim

  #Obserwator. Jak byś wiedział akurat te przyczepy są dostosowane do prędkości 40km/h. Może kierowca zjechał delikatnie lapiac pobocze i dlatego go wywróciło . A takie burty to w dzisiejszych czasach norma wykonywana przez fabryki.

 • Link do komentarza Obserwator piątek, 02 października 2020 14:02 napisane przez Obserwator

  Inspekcji drogowej tam zabrakło wykasowali by gościa i nauczyli rozumu.
  Przyczepy przeładowane kompletnie, burty 3 razy większe jak fabryka przewiduje.Przyczepy przystosowane do szybkości max 25 godz,a nie 50.

 • Link do komentarza koloalkoholo piątek, 02 października 2020 13:44 napisane przez koloalkoholo

  Pewnie śpieszył się do POLMOSU z nową dostawą, bo weekend się zaczyna...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane