piątek, 02 października 2020 12:08

Ewakuacja kolejnej szkoły w Gnieźnie

 

W piątkowe południe uczniowie i pracownicy kolejnej szkoły w Gnieźnie zostali ewakuowani w związku z mailem, który dotarł do placówki.

Sytuacja miała miejsce 2 października przed godziną 12. Do Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. św. Jana przyszedł mail z informacją o podłożeniu ładunku wybuchowego. W związku z tym podjęto decyzję o przeprowadzeniu ewakuacji budynku i wezwaniu służb.

Do momentu przyjazdu straży pożarnej placówkę opuściło około 250 uczniów i pracowników, a obiekt został zabezpieczony do czasu przyjazdu policji. Jest to kolejny w ostatnim czasie taki sam przypadek - tylko w tym tygodniu ewakowano m.in. SP nr 8 przy ul. Cymsa oraz WSKZiU przy ul. Mieszka I.

4 komentarzy

 • Link do komentarza Marek niedziela, 04 października 2020 08:36 napisane przez Marek

  Nie warto już chyba pisać !

 • Link do komentarza aaa sobota, 03 października 2020 17:51 napisane przez aaa

  Hmmmm, nr tel rejestrowany, internet stacjonarny rejestrowany to w czym problem.... nawet jeśli wyśle ktoś z tzw kafejki to chyba idzie namierzyć... dlaczego to tak długo trwa? Ktoś nie zle się zabawia, tylko to się skończy bo prędzej czy pózniej Policja go namierzy.....

 • Link do komentarza Matylda sobota, 03 października 2020 00:31 napisane przez Matylda

  Niezły mandacik będzie dla rodziców jesli ten dowcipniś jest nie pełnoletni, 4 szkoły w ciągu tygodnia no nieźle

 • Link do komentarza Mieszkaniec piątek, 02 października 2020 12:34 napisane przez Mieszkaniec

  Mamy nadzieję że policja szybko ustali dowcipnisi... kara powinna być surowa... oj surowa... ukarać przykladnie...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane