środa, 30 września 2020 13:00

Kolejne alarmy i kolejne ewakuacje

 

Kolejne placówki oświatowe zostały dziś ewakuowane po otrzymaniu korespondencji ostrzegającej o podłożonym ładunku wybuchowym.

Wciąż trwa seria fałszywych alarmów, które stawiają na nogi służby w całym kraju. Tylko dzisiaj w Gnieźnie około południa ewakuację przeprowadzono w zespole szkolnym Milenium przy ul. Okulickiego, gdzie ewakuowano uczniów oraz personel.

Wkrótce potem, przed godziną 13, podobną sytuację spotkało Samorządowe Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego przy ul. Mieszka I, gdzie przyszedł mail informujący o bombie. Na miejsce przybyły zastępy JRG Gniezno, a do tego czasu ewakuowano kilkanaście osób, które akurat przebywały w budynku. O obu przypadkach poinformowana została także policja, która prowadzi działania w tej sprawie.

1 komentarz

  • Link do komentarza Obserwator środa, 30 września 2020 14:25 napisane przez Obserwator

    I co nikt nie umie namierzyć tych co te e-maile wysyłają do szkół?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane