wtorek, 29 września 2020 11:12

5 nowych przypadków zakażeń i piąty zgon

 

Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnych przypadkach zakażeń koronawirusem. W naszym powiecie odnotowano także kolejny zgon.

Jak przekazał WUW w wtorkowe przedpołudnie, na terenie Wielkopolski stwierdzono 81 nowych przypadków zakażeń. Wśród nich znajduje się pięć z powiatu gnieźnieńskiego. Są to przebywające w izolacji domowej trzy kobiety w wieku 54, 44 i 46 lat, a także 46-letni mężczyzna. Piąta osoba to 71-letni mężczyzna, znajdujący się w Wielospecjalistycznym Szpitalu w Poznaniu.

WUW poinformował także o zgonie czterech osób na terenie województwa, wśród których był 89-letni mieszkaniec powiatu gnieźnieńskiego, przebywający w Wielospecjalistycznym Szpitalu Zakaźnym przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu. Jest to już piąty zgon osoby z terenu powiatu gnieźnieńskiego.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Henryk wtorek, 29 września 2020 12:29 napisane przez Henryk

    Czy przyczyną tego zgonu był WYŁĄCZNIE koronawirus, czy może ten pan chorował na inne schorzenia?

  • Link do komentarza rezigiusz wtorek, 29 września 2020 11:36 napisane przez rezigiusz

    Życzę każdemu aby żył 100 , a nawet 200 lat ale jak słyszę że umierają osoby w wieku 89 lat którym dopisuje się "ściema19" to powiem tak "rynce opadają" i można tutaj manipulować liczbami jak się będzie podobało w danej chwili.

    Cóż "manipulowania" umysłami ludzi ciąg dalszy i wywoływanie u ludzi "zaburzeń psychosomatycznych" bo najlepiej i najłatwiej rządzi się w strachu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane