czwartek, 24 września 2020 15:02

Ewakuacja szkół po otrzymaniu maila o bombie

 

W czwartkowe popołudnie służby otrzymały informacje o ładunkach wybuchowych, które miały zostać podłożone w placówkach oświatowych.

Sytuacja miała miejsce 24 września po godzinie 13. Służby otrzymały informację, że do szkoły podstawowej w Kruchowie w gminie Trzemeszno przyszedł mail z informacją o podłożeniu bomby. Na miejsce skierowano zastępy straży pożarnej oraz policję, a do tego czasu przeprowadzono ewakuację placówki.

W międzyczasie podobne zgłoszenie dotarło ze szkoły w Trzemesznie, gdzie również wkrótce udały się służby by dokonać sprawdzenia budynku. Podobna sytuacja miała też miejsce w jednym z gnieźnieńskich przedszkoli.

We wszystkich przypadkach służby nie stwierdziły, by istniało jakiekolwiek zagrożenie. Wkrótce też się okazało, że podobne zgłoszenia miały miejsce w innych miastach w kraju.

3 komentarzy

  • Link do komentarza tymodowsky poniedziałek, 05 października 2020 13:38 napisane przez tymodowsky

    Dzisiaj w Pamiątkowie taka sama sytuacja myślałem z kolegami że szkoła naprawde wybuchnie xddd

  • Link do komentarza Żaneta piątek, 25 września 2020 15:06 napisane przez Żaneta

    Wczoraj w Słupcy też tylko ok. Godz 14 była taka sama sytuacja w Ekonomiku oraz szkole muzycznej-Szeluty !!! Co za debil daje fałszywe info. Idiotyzm

  • Link do komentarza Ania piątek, 25 września 2020 12:31 napisane przez Ania

    W dwóch placówkach w Słupcy również

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane