środa, 23 września 2020 11:00

10 kolejnych potwierdzonych przypadków zakażeń

 

Na terenie powiatu gnieźnieńskiego potwierdzono kolejnych 10 przypadków zakażeń koronawirusem. Liczba ta wzrasta wśród pacjentów Szpitala Pomnik Chrztu Polski.

W środowe przedpołudnie podano najnowsze dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej na Wielkopolski, na terenie której potwierdzono 79 nowych przypadków zakażeń COVID-19. Aż dziesięć z tych przypadków jest z powiatu gnieźnieńskiego i dotyczy osób, które przebywają (lub przebywały) i pracują w Szpitalu Pomnik Chrztu Polski - w lecznicy przy ul. św. Jana.

Nowe przypadki, o których poinformowano w środę 23 września:
- mężczyzna - l. 57 - Szpital Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie
- kobieta - l. 56 - izolacja domowa
- kobieta - l. 67 - izolacja domowa
- kobieta - l. 85 - Wielospecjalistyczny Szpital w Poznaniu
- kobieta - l. 82 - Wielospecjalistyczny Szpital w Poznaniu
- mężczyzna- l. 64 - Szpital Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie
- mężczyzna - l. 77 - Szpital Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie
- mężczyzna - l. 71 - Szpital Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie
- kobieta - l. 33 - izolacja domowa
- kobieta - l. 51 - izolacja domowa

W chwili obecnej na terenie powiatu gnieźnieńskiego znajduje się 30 osób, które mają potwierdzone zakażenie. Jest to pierwszy taki wzrost od ponad dwóch miesięcy.

 

3 komentarzy

 • Link do komentarza qwertz czwartek, 24 września 2020 13:11 napisane przez qwertz

  Ale jak to? Przecież premier Morawiecki mówił w lipcu, że pokonaliśmy koronawirusa i że jest on w odwrocie. Zachęcał też osoby starsze do wychodzenia z domu zapewniając o bezpieczeństwie. Czyżby pan premier kłamał?

 • Link do komentarza Weyland czwartek, 24 września 2020 09:02 napisane przez Weyland

  obywatel RP, przed wielkim uciskiem ma być pochwycenie kościoła, a następnie pojawi się antychryst.
  Pochwycenia nie będzie bo i kogo ma Pan wziąć do nieba? Garstkę pobożnych zakonnic? Nikt nie zasłużył na niebo. Będziemy tu uciskani i gnębieni pod rządami antychrysta, a potem wszyscy trafimy do piekła, bo na niebo już za późno. Pozostaje tylko pytanie o to kto jest antychrystem? Czy on już jest, a może dopiero się pojawi? Dużo wskazuje na to, że już na tym świecie.

 • Link do komentarza obywatel RP środa, 23 września 2020 11:24 napisane przez obywatel RP

  Poczujemy uscisk jakiego ludzkosc nigdy nie zaznała

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane