poniedziałek, 21 września 2020 14:01

W pociągu jechał zakażony koronawirusem. Sanepid informuje pasażerów

 

Osoby, które w miniony czwartek jechały pociągiem na trasie z Poznania przez Gniezno w kierunku Torunia, powinni obserwować swój stan zdrowia.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gnieźnie w związku z informacją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Mogilnie przekazał dziś, że w miniony czwartek 17 września pociągiem POL Regio relacji Poznań – Toruń (wyjazd z Poznania 13:48) podróżowała osoba, u której w minioną sobotę 19 września potwierdzono zakażenie koronawirusem

W związku z tym Sanepid zwraca się do podróżujących ww. pociągiem, aby w przypadku wystąpienia niepokojących objawów do 27 września br., zgłaszały się do swoich lekarzy POZ. Osoba zakażona nie posiadała miejscówki i nie potrafi wskazać gdzie zajmowała miejsce. Powyższe nie dotyczy wsiadających do pociągu w Mogilnie. 

4 komentarzy

 • Link do komentarza Nope poniedziałek, 21 września 2020 21:08 napisane przez Nope

  Ktoś liczy na naiwnych, co się zgłoszą i oddadzą w niewolę?

 • Link do komentarza heheheh poniedziałek, 21 września 2020 19:23 napisane przez heheheh

  No na pewno będą się zgłaszać...

 • Link do komentarza obywatel RP poniedziałek, 21 września 2020 18:06 napisane przez obywatel RP

  To albo ktoś z nas robi sobie jaja albo ja jestem głupi. Jeśli byl ktos z pozytywny wynikiem a pociag nie został zdezynfekowany to dlacsego ludzie wsiadajacy w mogilnie maja jie obserwować u siebie objawów? Przecież jechali tym samym pociągiem. A tak kqza dezynfekować pojqdzy, szkoly, urzędy a tu nie czeka.

 • Link do komentarza Jurek poniedziałek, 21 września 2020 14:34 napisane przez Jurek

  Od kiedy w Pol Regio są miejscówki !!!???

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane