poniedziałek, 21 września 2020 10:57

Potrącenie pieszego przez rowerzystę

 

W minioną sobotę do gnieźnieńskiego szpitala trafił 76-letni mieszkaniec Trzemeszna, który został potrącony na pasach w tej miejscowości przez rowerzystę.

Do zdarzenia doszło 19 września, około godziny 10:20 na ul. Kościuszki w Trzemesznie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 26-letni mieszkaniec Poznania, jadąc rowerem, potrącił przechodzącego przez oznakowane przejście dla pieszych 76-letniego mieszkańca gminy Trzemeszno.

W wyniku potrącenia pieszy odniósł obrażenia ciała i został przez pogotowie przewieziony do szpitala celem przeprowadzenia badań lekarskich. Jak ustalili funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego rowerzysta był trzeźwy. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane