czwartek, 10 września 2020 10:58

Pijany rowerzysta uderzył w zaparkowane auta

 
Pijany rowerzysta uderzył w zaparkowane auta kadr z nagrania

W sieci krąży nagranie, przedstawiające rowerzystę wyraźnie jadącego pod wpływem alkoholu - jego podróż zakończyła się na zaparkowanych samochodach.

Do naszej redakcji dotarł film, przedstawiający sytuację, jaka miała miejsce w minioną sobotę 5 września po godzinie 15 w centrum Gniezna. W rejonie targowiska poruszał się rowerzysta, którego sposób kierowania jednośladem wskazywał na znajdowanie się pod wpływem alkoholu. Po wyprzedzeniu innego cyklisty, jadącego w kierunku ul. Warszawskiej, stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w zaparkowane przy jezdni dwa samochody.

Sytuacja z nagrania jest znana gnieźnieńskiej policji. Jak nam przekazano, sprawa została zgłoszona na policję a mundurowi, którzy pojawili się na miejscu, stwierdzili u kierującego jednośladem ponad 3 promile alkoholu w organizmie. W sprawie obecnie prowadzone jest postępowanie.

 

4 komentarzy

 • Link do komentarza Rychu piątek, 11 września 2020 11:31 napisane przez Rychu

  Roszczeniowsc jest cechą wszelkiego rodzaju odmiencow, którzy bez przerwy zadają dla siebie specjalnych praw i jak wdać inni biorą z nich przykład.

 • Link do komentarza Mk piątek, 11 września 2020 09:29 napisane przez Mk

  Zgadzam się z komentarzem kolegi Tomaszka, ociec/ kierujący beznadziejne zachowanie i ten śmiech dzieci...

 • Link do komentarza tomaszek czwartek, 10 września 2020 22:02 napisane przez tomaszek

  Może facet zasłabł nagrywający robi z siebie debila przy dzieciach i uczy ich znieczulicy,gdyby był normalny to by zapytał chłopa co się stało i czy nie potrzebuje pomocy.

 • Link do komentarza Kierowca czwartek, 10 września 2020 16:40 napisane przez Kierowca

  Taka Polska nas czeka. Pijana i roszczeniowa...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane