poniedziałek, 07 września 2020 07:51

Pożar na ogródkach działkowych

 

W niedzielny wieczór służby zostały powiadomione o pożarze, jaki wystąpił na terenie witkowskich ogródków działkowych.

Do zdarzenia doszło 6 września, po godzinie 22. Wówczas to wpłynęło zgłoszenie do gnieźnieńskiej komendy o pożarze, jaki został zauważony na terenie ogródków działkowych zlokalizowanych w rejonie ul. Dworcowej w Witkowie.

Na miejsce skierowano zastępy OSP Witkowo oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszych z nich zastano pochłanianą przez ogień altanę działkową na jednym z ogródków. Działania strażaków ograniczyły się do zabezpieczenia rejonu zdarzenia i stłumienia płomieni, a następnie dogaszeniu tlących się pozostałości. W wyniku zdarzenia nikomu nic się nie stało. 

źródło: OSP Witkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane