poniedziałek, 10 sierpnia 2020 09:07

Najlepszy czas na studia jest właśnie teraz!

  Artykuł sponsorowany

Pandemia jeszcze się nie skończyła. Mimo że wakacje trwają, nadal powinniśmy dbać o swoje bezpieczeństwo.

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium po raz pierwszy wprowadziła pełną rekrutację online. Nie musisz wychodzić z domu, nie musisz przywozić do nas dokumentów – zapiszesz się na studia wygodnie przez Internet poprzez stronę internetową - kliknij tutaj.

Wystarczy wypełnić kwestionariusz rekrutacyjny, a na końcu wgrać świadectwo maturalne oraz zdjęcie w formie elektronicznej. I gotowe! Teraz należy uiścić opłatę rekrutacyjną i czekać, aż dostaniemy informacje mailową o zmianie statusu z kandydat – na student. Milenium to Uczelnia z tradycjami, jednak nie wyklucza to jej elastyczności. Dzięki temu nasza placówka bardzo dobrze radzi sobie podczas epidemii, co jest ważne dla naszych studentów.

Wiedza, którą zdobywamy na studiach to wspaniałe fundamenty do tego, by zacząć praktycznie uczyć się zawodu. GSW Milenium to Uczenia o profilu praktycznym, a więc masz możliwość sprawdzenia zdobytej wiedzy w praktyce. Zastanawiasz się jak połączyć pracę ze studiami i praktykami? Otóż w Milenium oferujemy kilka możliwości ich zaliczenia. Po pierwsze, jeśli Twoja aktualna praca jest związana z kierunkiem studiów, możesz ją zaliczyć w poczet praktyk. Również Twoje doświadczenie zawodowe można wpisać jako odbytą praktykę. W przypadku, gdy żadna opcja nie wychodzi w grę, nasza Uczelnia ma podpisane umowy z różnymi placówkami oświatowymi, instytucjami i przedsiębiorstwami, a więc nasz koordynator pomoże Tobie znaleźć odpowiednie miejsce. Dla przyszłych rekruterów jest to ważne, aby Twoje CV prezentowało nie tylko wiedzę zdobytą podczas studiów, ale i  umiejętności - a te możesz zdobywać i doszkalać właśnie podczas praktyk.

Jak wygląda typowy zjazd w Milenium? Na zajęcia przyjeżdżamy co dwa tygodnie – w soboty i w niedzielę. Już od rana możemy udać się na stołówkę Milówka w budynku B po gorącą kawę i śniadanie. Podczas zjazdu, w zależności od długości zajęć, mamy do dyspozycji kilka krótkich i jedną lub dwie dłuższe przerwy. Podczas nich możemy zjeść obiad, a jeśli zapomnieliśmy go zabrać, również we wspomnianej Milówce możemy takowy zakupić. Wybór potraw jest bardzo duży, a koszt dwudaniowego obiadu to ok. 15 zł. Najedzony student może spędzić czas aktywnie – do Waszej dyspozycji jest boisko, gdzie można pograć w koszykówkę, a w budynku a stół  to gry w piłkarzyki. Na terenie Uczelni jest dużo terenów zielonych, drzew, kwiatów i ławek gdzie można odpocząć i porozmawiać ze znajomymi. Dla moli książkowych codziennie czynna jest Biblioteka, a w jej zasobach nie tylko pozycje naukowe, ale i powieści, romanse czy kryminały.

GSW Milenium to miejsce, które pozwoli Ci zdobyć nie tylko wiedzę, ale i doświadczenie, które jest coraz bardziej cenne na rynku pracy. Szeroka oferta pozwoli każdemu wybrać kierunek pod swoje preferencje. Odwiedź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej: kliknij tutaj.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane