poniedziałek, 10 sierpnia 2020 07:53

Zdarzenie na dojeździe do Skorzęcina

 
Zdarzenie na dojeździe do Skorzęcina źródło: OSP Skorzęcin

W minioną niedzielę na szosie prowadzącej do ośrodka wypoczynkowego doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednośladu.

9 sierpnia w południe służby otrzymały powiadomienie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze prowadzącej do ośrodka w Skorzęcinie. Na miejsce skierowano OSP Skorzęcin i OSP Witkowo - strażacy z tej drugiej jednostki akurat przebywali na Jeziorze Niedzięgiel, dlatego natychmiast udali się we wskazany rejon.

Na miejscu zastano kierującego motorowerem, który nie opanował pojazdu na łuku drogi i doprowadził do upadku. Wymagał on pomocy medycznej, która została mu udzielona, po czym trafił on do szpitala. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

zdjęcia: OSP Skorzęcin

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane