piątek, 31 lipca 2020 15:02

Zamknięcie przejazdu przez ul. Żwirki i Wigury

 

PWiK poinformowało że od sobotniego popołudnia do niedzieli zamknięty będzie przejazd ul. Żwirki i Wigury na wysokości wieży ciśnień.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Sp. z o.o.  informuje iż od soboty 1 sierpnia od około godziny 14:00 do godzin porannych dnia następnego, na ul. Żwirki i Wigury na wysokości wieży ciśnień prowadzone będą prace na drodze.

W związku z tym w podanym wymiarze czasu przejazd ul. Żwirki i Wigury na tym odcinku drogi będzie zablokowany. Należy także śledzić dokładnie rozkład jazdy autobusów MPK na stronie przewoźnika. 

1 komentarz

  • Link do komentarza Kier sobota, 01 sierpnia 2020 23:48 napisane przez Kier

    Wypadaloby dzisiaj przy znakach o zakazie skretu z Wyszynskiego w Zwirki i z Budowlanych w Zwirki dac informacje ze nie przejezdna jest czesc ulicy przy wiezy cisnien...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane