piątek, 31 lipca 2020 08:06

Zamknięcie ruchu na ul. Wrzesińskiej w sobotnie południe

 

W związku z zawodami żużlowymi, które odbędą się w sobotę na stadionie przy ul. Wrzesińskiej w sobotę 1 sierpnia, nastąpią tymczasowe zmiany organizacji ruchu.

W sobotnie południe 1 sierpnia 2020 roku w związku z organizowanymi na stadionie żużlowym przy ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie zawodami żużlowymi wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu.

Zmiany planowane są od godz. 12:00 do czasu rozejścia się kibiców, po zakończeniu zawodów. Ograniczenie ruchu dotyczyć będzie ul. Wrzesińskiej, od Ronda Gnieźnieńskich Olimpijczyków do ul. Pawła Cymsa. Na odcinku wyłączonym z ruchu dopuszczony zostanie ruch komunikacji publicznej. Z uwagi na remont ul. Okulickiego i parkingu przy stadionie, nie będzie możliwości dojazdu do tych parkingów.

Ponadto na czas wprowadzenia zmiany organizacji ruchu sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Wrzesińskiej z ul. Cymsa przełączona zostanie w tryb awaryjny. Dodatkowo na skrzyżowaniach w rejonie stadionu zastosowane będzie ręczne kierowanie ruchem przez uprawnionych funkcjonariuszy oraz oznakowanie informujące o zmianach w organizacji ruchu.

3 komentarzy

  • Link do komentarza kierowca piątek, 31 lipca 2020 21:51 napisane przez kierowca

    Już widzę jak remont na ul. Okulickiego zniechęci kierowców do nie parkowania na zakazie... No chyba, że policja zdejmie okulary i to zauważy. Zobaczymy

  • Link do komentarza Robas piątek, 31 lipca 2020 17:13 napisane przez Robas

    Oczywiście. Masz rację!!!!

  • Link do komentarza Zdenerwowany mieszkaniec piątek, 31 lipca 2020 09:57 napisane przez Zdenerwowany mieszkaniec

    Kto te bzdurne ograniczenia wymyśla ... nigdzie w Polsce w czasie żużla nie ma zamkniętych ulic doprowadzających pod stadion .... mieszkam na ul. Wrzesińskiej przy byłej cukrowni i nie mogę podjechać pod dom bo żużel jest .... rodzina jak che przyjechać to też nie podjada pod blok bo żużel i nie można jechać ulica .... szok jaka patologia to wymyśliła ....

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane