niedziela, 26 lipca 2020 10:21

Zmarł drugi uczestnik nocnego wypadku

 

Bilans wypadku, który miał miejsce w nocy z soboty na niedzielę, jest jeszcze tragiczniejszy. Kilka godzin po 19-latku zmarł drugi uczestnik zdarzenia.

W niedzielny ranek informowaliśmy, że 26 lipca chwilę po godzinie 3 w nocy doszło do wypadku w Lednogórze na drodze wojewódzkiej nr 194 - samochód osobowy uderzył w drzewo. Wówczas też podaliśmy informację, że do szpitali w Gnieźnie i Wrześni trafili trzej poszkodowani uczestnicy zdarzenia - 21-letni kierowca oraz dwóch pasażerów w wieku 19 i 17 lat - wszyscy mieszkańcy gminy Łubowo.

W momencie umieszczania artykułu w niedzielę po godzinie 9 posiadaliśmy informację, że na skutek odniesionych obrażeń w szpitalu zmarł 19-latek, który odniósł rozległe obrażenia. Drugi z poszkodowanych - 17-letni pasażer - znajdował się w stanie ciężkim, ale jak się okazało, także i w jego przypadku nie udało się uratować życia - zmarł kilka godzin później. 

Poszkodowany kierowca również przebywa w szpitalu - pobrano od niego krew do badań na obecność alkoholu w organizmie. Sprawę bada policja pod nadzorem prokuratora.

źródło: KPP Gniezno

3 komentarzy

  • Link do komentarza Kibic niedziela, 26 lipca 2020 18:35 napisane przez Kibic

    Serdeczne wyrazy współczucia dla rodziców i najbliższych.

  • Link do komentarza Kiniu niedziela, 26 lipca 2020 11:35 napisane przez Kiniu

    Współczuje rodzinom poszkodowanych bo życia nikt nie zwróci. Z przedstawionego zdjęcia to były małe szanse na przeżycie wypadku a i prędkość na pewno nie była mała.

  • Link do komentarza szofer niedziela, 26 lipca 2020 11:25 napisane przez szofer

    Młodość, brawura, szybkie auto i może używki? Szkoda chłopaków :-(

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane