poniedziałek, 13 lipca 2020 13:03

Kolejne zdarzenie na szosie w Szczytnikach Czerniejewskich

 

W poniedziałkowe południe doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego. Ruch na drodze odbywał się z utrudnieniami.

13 lipca, chwilę po godzinie 12:00, do służb wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Szczytniki Czerniejewskie.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, osoba kierująca samochodem osobowym marki Renault, jadąc od strony Wrześni w kierunku Gniezna, zjechała z drogi do rowu. Na miejsce zdarzenia przybyły OSP Czerniejewo i JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon wypadku.

Poszkodowanym udzielona została pomoc medyczna, ale nie wymagali hospitalizacji. Okoliczności zdarzenia ustala policja. 

5 komentarzy

 • Link do komentarza szofer środa, 15 lipca 2020 19:30 napisane przez szofer

  @ Driver - tylko bez takiej ironii. To nie autostrada i należy robić wszystko, by spowolnić jazdę mistrzom kierownicy. Taki mądry jesteś do czasu, aż Tobie ktoś zajedzie i wtedy nie będzie zmiłuj si, bo już Ciebie nie będzie.

 • Link do komentarza drogowiec maliniak środa, 15 lipca 2020 15:08 napisane przez drogowiec maliniak

  dyrekcja chyba czeka na jakiś naprawdę większy wypadek, skoro im dotychczasowe nie wystarczyły, by przebudować skrzyżowanie i całą drogę

 • Link do komentarza Driver wtorek, 14 lipca 2020 22:12 napisane przez Driver

  Tak tak wysepki... moze jeszcze ronda na kazdym skrzyzowaniu, kolczatki i ograniczenie do 40 km/h

 • Link do komentarza kierowca poniedziałek, 13 lipca 2020 19:54 napisane przez kierowca

  Może mu ktoś zajechał i uciekł? Faktem jest, ze na tej drodze jak najszybciej powinny powstać co kawałek wysepki ograniczające te wyścigi, które tam mają miejsce. Nie dla tych geniuszy, ale dla bezpieczeństwa tych przyzwoicie jeżdżących, którzy najczęściej sa niewinnymi ofiarami

 • Link do komentarza rowerzysta poniedziałek, 13 lipca 2020 14:13 napisane przez rowerzysta

  Na drodze z Czerniejewa do Niechanowa przed skrzyżowaniem z DK15 powinny być wysepki, które ograniczą prędkość i spowodują, że kierowca będzie potrzebował ją lekko ominąć. Wtedy może znaki STOP będą bardziej przemawiały do kierujących. Ale wiadomo, wiąże się to z wykupem części ziemi od rolników ponieważ brakuje miejsca na takie rozwiązanie. Ile jeszcze wypadków musi się zdarzyć, żeby do tego doszło?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane