wtorek, 09 czerwca 2020 11:14

Ruszyła rekrutacja do gminnego żłobka w Zdziechowie

 
Ruszyła rekrutacja do gminnego żłobka w Zdziechowie zdjęcie nadesłane

Od poniedziałku rodzice, którzy chcą posłać swoje najmłodsze pociechy do żłobka, mogą się zgłaszać do nowej placówki w Zdziechowie.

Nowy żłobek dla 30 dzieci zlokalizowany jest w budynku przy zespole szkół w Zdziechowie. Obiekt jest wyposażony w najnowszy sprzęt, pomoce i akcesoria dla najmłodszych dzieci. Placówka zapewnia wykwalifikowany zespół opiekunów, troskliwych i lubiących pracę z dziećmi. 

Żłobek rozpocznie funkcjonowanie od września br., a przyjmowane do niego będą dzieci w wieku od 20 tygodnia życia do 3 lat. Co ważne, przez dwa lata tj. od 1 września 2020 roku do 31 sierpnia 2022 roku rodzice nie będą ponosić żadnych opłat związanych z pobytem swojej pociechy w tej placówce. Jest to związane z pozyskaniem środków zewnętrznych - w sumie na realizację żłobka pozyskano pieniądze z programu Maluch Plus w kwocie 990 tys. złotych oraz WRPO na kwotę 1 mln 624 tys. złotych. 

Nową placówką pokieruje Monika Kordys, która została wyłoniona w konkursie na dyrektora gminnego żłobka. 
Rekrutacja rozpoczęła się 8 czerwca i potrwa do 24 czerwca br. Ogłoszenie wyników nastąpi 30 czerwca. Kolejny termin naboru zostanie wyznaczony w miarę posiadania wolnych miejsc. 

Szczegółowy Regulamin Rekrutacji wraz z dokumentami do pobrania, które niezbędne są w procesie rekrutacji, dostępny jest na stronie internetowej urzędu Gminy Gniezno:
http://www.urzadgminy.gniezno.pl/portal/gminny-zlobek

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane