wtorek, 02 czerwca 2020 09:27

Awarie wodociągów na Winiarach i os. Tysiąclecia

 
Awarie wodociągów na Winiarach i os. Tysiąclecia archiwum redakcji

W związku z dwiema awariami wodociągów na dwóch osiedlach, PWiK informuje o utrudnieniach w dostarczaniu wody - mogą one potrwać kilka godzin.

Od rana Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje o ograniczeniach w dostawach wody w związku z awarią sieci wodociągowej. Pierwsza z nich wystąpiła na os. Orła Białego - czasowe zamknięcie dopływu wody ma potrwać do 2 czerwca do godziny 11:00 i obejmie budynki numer 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 i 9.

Druga z awarii ma miejsce na ul. Chudoby - od godziny 9:00 trwać mają prace naprawcze. W związku z tym przewidywana przerwa w dostawie wody ma potrwać około 3 godzin. Jednocześnie spółka informuje o utrudnieniach w ruchu drogowym w obszarze usuwania awarii. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane