wtorek, 23 czerwca 2020 12:10

Do Re Mi - sklep z modną odzieżą dla dzieci zaprasza

  Artykuł sponsorowany

Po przerwie spowodowanej epidemią, ponownie otworzył się sklep z modną odzieżą dla dzieci - Do Re Mi, położony w halach targowych przy ul. Warszawskiej. Zapraszamy już teraz!

Po kilkutygodniowej przerwie wszyscy możemy już z zachowaniem pewnej ostrożności ponownie poruszać się po ulicach, chodzić do pracy, robić zakupy czy też załatwiać różne sprawy. Teraz jest jeszcze dobra okazja, by jeszcze przed latem (i wakacjami!), z którego na pewno wielu z nas będzie korzystać w pełni, zaopatrzyć swoich podopiecznych w odpowiedni ubiór.

Na zainteresowanych czeka sklep z modną odzieżą dziecięcą Do Re Mi, mieszczący się w halach targowych przy ul. Warszawskiej 16. W asortymencie znajdują się różne ubiory w wielu rozmiarach i stylach, które na pewno przypadną do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom, a których to nie znajdzie się w wielu innych sklepach. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 14, a w w soboty od godziny 10 do 13!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane