sobota, 30 maja 2020 07:22

Wypadł z drogi prosto w krzewy

 
Wypadł z drogi prosto w krzewy źródło: JRG Gniezno

W piątkowe, późne popołudnie służby otrzymały informację o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na jednej z dróg niedaleko Trzemeszna.

29 maja 2020 r. przed godz. 17-tą doszło na drodze prowadzącej z miejscowości Zieleń w kierunku Bieślina w gminie Trzemeszno, gdzie miał mieć miejsce wypadek samochodowy.

Po przybyciu we wskazane w zgłoszeniu miejsce zastano samochód osobowy w pozycji na kołach na poboczu drogi. Jak się okazało, kierujący pojazdem prawdopodobnie nie zachował bezpiecznej prędkości i wypadł Oplem na pobocze.

Jako pierwszy na miejsce zdarzenia przybył zespół ratownictwa medycznego, który udzielił pomocy kierowcy - jedynej osobie poruszającej się autem. Działania OSP Trzemeszno oraz JRG Gniezno polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, a następnie ratownicy odłączyli zasilanie w pojeździe. Okoliczności zdarzenia ustala policja.

źródło: JRG Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane