poniedziałek, 06 kwietnia 2020 19:31

Poniedziałkowe zdarzenie na S5

 
Poniedziałkowe zdarzenie na S5 źródło: OSP Modliszewo

W południe na trasie S5 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu dostawczego, który wjechał w mobilny znak prowadzonych prac drogowych.

Do zdarzenia doszło 6 kwietnia przed godziną 12 na drodze ekspresowej S5 na wysokości Modliszewa. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem dostawczym, jadąc w kierunku Poznania, tuż przed zjazdem do miejsca obsługi podróżnych uderzył w znajdujący się na pasie mobilny znak prowadzonych robót drogowych, a następnie zatrzymał się na barierach energochłonnych.

W wyniku zdarzenia nikt na szczęście nie odniósł obrażeń, ale początkowo droga była zablokowana. Na miejsce przybyło OSP Modliszewo oraz JRG Gniezno - konieczne było zabezpieczenie uszkodzonego pojazdu oraz odcięcie konstrukcji przyczepy w celu jej łatwiejszego usunięcia z jezdni. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Modliszewo

2 komentarzy

  • Link do komentarza juras wtorek, 07 kwietnia 2020 18:01 napisane przez juras

    Ciekawe dlaczego policja nie karze mandatami za rozmowy podczas jazdy. Jestem za tym aby kara wynosiła co najmniej 5 tys. zł gdyż przez telefony rozmawiają przede wszystkim nowobogaccy. I to już jest naprawdę przerażające.

  • Link do komentarza bobhaus wtorek, 07 kwietnia 2020 06:10 napisane przez bobhaus

    Rozmowy przez telefon komórkowy podczas jazdy przynoszą własnie takie efekty.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane