poniedziałek, 06 kwietnia 2020 17:55

84-latka z koronawirusem - czwarty przypadek w powiecie

 
84-latka z koronawirusem - czwarty przypadek w powiecie zdjęcie nadesłane

Starsza kobieta jest czwartą osobą, u której stwierdzono obecność koronawirusa na terenie powiatu gnieźnieńskiego. Przebywa w szpitalu.

W poniedziałkowe popołudnie Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o drugiej tego samego dnia osobie, u której stwierdzono koronawirusa.

Jak przekazał WUW, jest to 84-letnia kobieta - jest ona hospitalizowana w Gnieźnie. Nie podano informacji o jej stanie zdrowia. Jest to jednocześnie czwarty przypadek, odnotowany na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

Jak przekazał WUW, do tej pory na terenie Wielkopolski odnotowano 329 przypadków koronawirusa, a także 15 zgonów. W całym kraju do tej pory potwierdzono 4413 przypadków i 107 zgonów.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane