poniedziałek, 06 kwietnia 2020 11:17

Zaginiony odnalazł się

 
Zaginiony odnalazł się archiwum redakcji

Zaginiony kilka dni temu 39-letni mieszkaniec Gniezna został odnaleziony. Rodzina dziękuje za pomoc w poszukiwaniu mężczyzny.

W miniony czwartek informowaliśmy o zaginięciu 39-letniego gnieźnianina, który miał opuścić swój dom w minioną środę 1 kwietnia i wyjechać w nieznanym kierunku. Wkrótce po tym, jak otrzymaliśmy taką informację, umieściliśmy komunikat na prośbę rodziny zaginionego Przemysława. Mężczyzna po raz ostatni miał być widziany na dworcu w Poznaniu.

Jak nam udało się dziś dowiedzieć, ustalone zostało miejsce pobytu mężczyzny, który przebywał poza Gnieznem. Informację tę potwierdziła nam Komenda Powiatowa Policji. Tym samym poszukiwania zostały zakończone. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane